Local
Boagiu spune că ministerul analizează posibilitatea unificării aeroporturilor din Timişoara şi Arad
Ministrul Transporturilor, Anca Boagiu, a declarat, azi, la Timişoara, în drum spre Arad, că ministerul "analizează" posibilitatea unificării aeroporturilor din Timişoara şi Arad într-o singură companie care va avea sediul central la Timişoara.
Boagiu a afirmat că, după modelul unificării aeroporturilor Băneasa şi Otopeni din Bucureşti, ministerul "analizează" posibilitatea...
08.04.2011